• Главная
  • Добропільська ОДПІ: зустріч з ветеранами служби – як символ єдності поколінь
14:06, 19 июля 2018 г.

Добропільська ОДПІ: зустріч з ветеранами служби – як символ єдності поколінь

Добропільська ОДПІ: зустріч з ветеранами служби –  як символ єдності поколінь

Вже гарною та доброю традицією стали зустрічі керівництва та працівників Добропільської та Покровсько-Добропільського управління ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області з ветеранами податкової служби Добропільщини.

Незалежно від офіційних дат у календарі, для колишніх податківців 2 липня залишається святом. Ветерани були раді знов зустрітися зі своїми колегами, поспілкуватись та передати досвід нинішнім працівникам служби.

За ініціативою групи ветеранів податкової служби в конференц – залі Добропільської ОДПІ було проведено установчі збори з метою утворення громадської організації ветеранів.

Звертаючись до ветеранів, перший заступник начальника Добропільської ОДПІ Іван Якунін зупинився на історії української державності: етапах становлення податкової служби України, наголосив, що сьогодні значну роль та місце в суспільстві займають її колишні працівники, які стояли біля витоків створення податкової служби та багато років віддали службі на користь державі та суспільству. Наполегливість та відданість обраній справі стали неоціненною спадщиною, яку ветерани передають молодому поколінню.

На установчих зборах було затверджено статут та правління громадської організації ветеранів служби. Головою громадської організації ветеранів Добропільщини обрано Ковальову В.В., яка подякувала присутнім за довіру.

#Добропілля #податкова
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...