• Главная
  • Керівництво Добропільської поліції провело спільну нараду із представниками ОСББ для обговорення подальшої співпраці
09:41, 24 июля 2018 г.

Керівництво Добропільської поліції провело спільну нараду із представниками ОСББ для обговорення подальшої співпраці

Переваги вже втіленого в життя проекту «Безпечний будинок» та шляхи сумісної співпраці з забезпечення порядку в місті обговорили начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький, заступник начальника сектора превенції Олександр Жуков та активні громадяни міста.

Керівництво Добропільської поліції провело спільну нараду із представниками ОСББ для обговорення подальшої співпраці, фото-1

Проект «Безпечний будинок» входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян. Ця програма допомагає мешканцям багатоповерхівок самим визначитись із рівнем власної безпеки та покращити її.

Керівництво Добропільської поліції провело спільну нараду із представниками ОСББ для обговорення подальшої співпраці, фото-2

Цей проект вже почав втілюватись на території Покровської оперзони та набирає обертів. Так, в Добропіллі вже існує кілька будинків, мешканці яких вже відчули на собі переваги даного проекту. Інші ж городяни, почувши від сусідів про покращення безпеки, стали ініціаторами зустрічі із правоохоронцями. Так, зустрівшись із представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста начальник поліції Юрій Кондрацький та заступник начальника сектора ювенальної превенції Олександр Жуков разом обговорили подальші плани розширення «Безпечного будинку» в місті. Для цього були поставлені питання щодо обстеження загального стану багатоповерхових будинків, їх прибудинкової території, запровадження технічного обладнання – встановлення ґратів на перших поверхах квартир таких будинків, встановлення домофонів та камер відеоспостереження.

-Все це має значне превентивне значення. Побачивши, що об'єкт захищений, зловмисник змушений буде відмовитись від свого злочинного наміру. Повний комплекс превентивних заходів, рекомендованих поліцією, за статистикою, підвищує рівень захищеності місця проживання на 85-90%,- довів присутнім Юрій Кондрацький.

Всі присутні погодилися із тим, що запропоновані дії допоможуть зменшити злочинність в місті, місцеві мешканці відчуватимуть себе захищеними, а правоохоронцям це допоможе в розкритті скоєного правопорушення та при встановленні особи правопорушника.

#Добропілля #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...