• Главная
  • У Добропільському районі соцслужби перевірили умови проживання дітей у сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах
10:46, 25 июля 2018 г.

У Добропільському районі соцслужби перевірили умови проживання дітей у сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах

З метою соціальної підтримки та нагляду за виконанням батьківських обов’язків у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, 23 липня відбувся виїзд в Шахівську сільську раду.

З метою соціальної підтримки та нагляду за виконанням батьківських обов’язків у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, 23 липняспеціалісти спільно з директором Добропільського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, а також соціальним працівником БФ «Світанок» здійснили виїзд в Шахівську сільську раду.

В ході візиту також було перевірено дві сім`ї з питання раціонального використання державної допомоги при народженні дитини.

Під час відвідування родин проводилися профілактичні бесіди щодо забезпечення належних житлово – побутових умов для проживання дітей, недопущення зловживання алкогольними напоями, про неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей.

виїзд1

виїзд1

виїзд2

виїзд2

#Добропілля #діти #умови
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...