У Добропільському районі соцслужби перевірили умови проживання дітей у сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах

З метою соціальної підтримки та нагляду за виконанням батьківських обов’язків у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, 23 липня відбувся виїзд в Шахівську сільську раду.

З метою соціальної підтримки та нагляду за виконанням батьківських обов’язків у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, 23 липняспеціалісти спільно з директором Добропільського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, а також соціальним працівником БФ «Світанок» здійснили виїзд в Шахівську сільську раду.

В ході візиту також було перевірено дві сім`ї з питання раціонального використання державної допомоги при народженні дитини.

Під час відвідування родин проводилися профілактичні бесіди щодо забезпечення належних житлово – побутових умов для проживання дітей, недопущення зловживання алкогольними напоями, про неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей.

виїзд1
виїзд1
виїзд2
виїзд2
Добропілля діти умови
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии