• Главная
  • Футболісти Добропіллля - переможці Всеукраїнських фінальних змагань на першість ГО ВФСТ «Колос»
11:42, 26 июля 2018 г.

Футболісти Добропіллля - переможці Всеукраїнських фінальних змагань на першість ГО ВФСТ «Колос»

Футболісти Добропіллля - переможці Всеукраїнських фінальних змагань на першість ГО ВФСТ «Колос»

З 16 по 22 липня у місті Скадовськ проходили Всеукраїнські фінальні змагання з футболу на першість ГО ВФСТ «Колос» серед команд юнаків 2005-2006 р.н.

У змаганнях взяли участь 120 футболістів, які приїхали з Миколаївської, Полтавської, Івано-Франківської, Запорізької, Донецької, Житомирської, Луганської і Херсонськоїобластей.

Донецьку область представляла команда «Шахтар» з міста Добропілля (тренериОлександр Телендійта Аліна Сологуб).

Після урочистого відкриття змагань розпочались футбольні баталії. Рівень майстерності команд на турнірі виявився досить високим, тому боротьба за призові місця була напруженою і цікавою. Інтрига зберігалася практично в кожній грі. Потрапивши до однієї групи з житомирськими, запорізькими та івано-франківськими однолітками, добропільчани своєю чудовою грою довели, що саме вони являються фаворитами фінальної стадії. Отримавши перемогу у групі над суперниками, наша команда вийшла до фіналу, де фантастичною грою та наполегливістю змогла довести свою перевагу над конкурентами за нагороди. В результаті добропільчани стали чемпіонами Всеукраїнських фінальних змагань першості ГО «ВФСТ «Колос».

Переможці були нагороджені дипломами, кубками, медалями відповідних ступенів. Цінні подарунки потрапили до кращого бомбардира Засядьвовк Дмитра такращого гравцяОгаркова Миколи. Наша команда довела, що із нею потрібно рахуватись, а кожен гравець продемонстрував справжній характер.

Футболісти Добропіллля - переможці Всеукраїнських фінальних змагань на першість ГО ВФСТ «Колос», фото-1
Футболісти Добропіллля - переможці Всеукраїнських фінальних змагань на першість ГО ВФСТ «Колос», фото-2

Окрім футболу та радості від здобутих перемог, юні спортсмени мали можливість оздоровитись на теплому узбережжі Чорного моря, купаючись, засмагаючи й активно проводячи час на пляжі Скадовська.

Вітаємоз перемогою!Бажаємонових здобутків у спортивному житті!

#Добропілля #футболісти
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...