У Добропіллі поговорили про «Економічні та промислові можливості шахтарських міст Донбасу»

У Добропіллі поговорили про «Економічні та промислові можливості шахтарських міст Донбасу», Настя06239

25 липня 2018 року у виконкомі Добропільської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Олексія КОРМІЛЬЦЕВА відбулась зустріч з представниками Центру екологічних ініціатив «Екодія», Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» з питання можливої подальшої співпраці в напрямку енергоефективності та розвитку проектів відновлюваної енергетики. Також були присутні представники відділів економіки та комунального господарства, керівник Громадської спілки «Добропільське територіальне об’єднання власників житла Надія» РЦ підтримки ОСББ.

Партнерськими організаціями Germanwatch (Німеччина), Центром екологічних ініціатив «Екодія» (Україна), Луганським обласним правозахисним центром «Альтернатива» (Україна) здійснюється реалізація проекту «Економічні та промислові можливості шахтарських міст Донбасу через енергоефективність і розвиток відновлюваних джерел енергії» за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини.

У Добропіллі поговорили про «Економічні та промислові можливості шахтарських міст Донбасу», фото-1

В Україні на рівні міст все більше уваги приділяється заходам з енергоефективності та переходу до використання відновлюваних джерел енергії (ВДЕ). Завдяки процесам децентралізації і можливостям інвестицій в цій сфері все більше міст економлять кошти і успішно залучають інвесторів.

Мета проекту полягає у встановленні діалогу між місцевими, регіональними стейкхолдерами, представниками центральних органів влади, експертів та бізнесу для спільного визначення ключових потреб міст і регіону в аналізі потенційних можливостей для розвитку ВДЕ та заходів енергоефективності, та напрацювання відповідних проектів, враховуючи досвід українських міст та Німеччини.

Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии