• Главная
  • В Добропіллі в Центрі розвитку підприємництва пройшов навчальний семінар з основ бізнес-планування
14:41, 26 июля 2018 г.

В Добропіллі в Центрі розвитку підприємництва пройшов навчальний семінар з основ бізнес-планування

25 липня 2018 року в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся навчальний семінар з основ бізнес-планування за участю представників Добропільської ОДПІ, відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, відділу економіки міської ради.

Юрисконсульт Альона Петрова ознайомила присутніх з можливістю взяти участь у проекті «Український донецький куркуль», детально зупинилась на вимогах до бізнес проектів та моментах, які заважають їх успішному захисту. Акцентувала увагу, що для перемоги у проекті важливо розвиватися в напрямках діяльності, які є пріоритетними для місцевого ринку, принесуть суспільну та економічну користь і важливо віднайти саме свою ринкову нішу.

Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Зіганшина провела презентацію «Стимулювання створення нових робочих місць від Добропільського МЦЗ», підкресливши надання всебічної підтримки з боку служби зайнятості.

Також учасників семінару поінформували про діючі гранти, зокрема від Данської Ради у справах біженців, розглянули структуру бізнес-плану, ознайомили з відео посібником Донецької обласної служби зайнятості по складанню бізнес-планів, ознайомили з регіональним конкурсом молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес».

Захід відвідали 4 особи, в тому числі 1 діючий роботодавець.

Якщо у Вас є питання по складанню бізнес-планів, беріть участь у щотижневих навчальних семінарах (тренінгах) з бізнес-планування в Центрі розвитку підприємництва Добропільського міського центру зайнятості. Чекаємо на Вас щосереди з 10 до 13 години.

#Добропілля #семінар
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...