• Главная
  • У Добропіллі відбулась зустріч представників влади з громадськими організаціями
15:46, 26 июля 2018 г.

У Добропіллі відбулась зустріч представників влади з громадськими організаціями

25 липня 2018 року в оновленому інноваційному молодіжному центрі Dobro Lab під головуванням першого заступника міського голови Олексія КОРМІЛЬЦЕВА відбулась зустріч представників відділів культури, освіти, сім`ї та молоді Добропільської міської ради з представниками громадських організацій для напрацювання спільного бачення розвитку молодіжної політики в місті.

Під час заходу обговорили різноманіття культурного відпочинку молоді та взагалі усіх мешканців міста, налагодження комунікацій та спів відносин між громадськими організаціями задля ефективної роботи. Також розглянули можливість створення загальноміської системи для мотивації волонтерів, загальної бази ресурсів організацій та загального плану заходів для афіші.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у міських, обласних заходах та провести вільний час з користю для себе та для міста. Звертайтесь до молодіжного центру Dobro Lab у будівлі Будинку культури або до відділу у справах сім`ї та молоді у виконкомі Добропільської міської ради, 510 кабінет.

#Добропілля #зустріч
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...