• Главная
  • На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП
12:44, 27 июля 2018 г.

На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП

В регіоні розпочато комплекс заходів, який дозволить знизити кількість аварій та стабілізувати обстановку на дорогах. Одним з них є спецоперація «Перевізник». Її перебіг обговорено сьогодні під час проведення круглого столу у Краматорську.

На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП, фото-1

Робоча нарада пройшла за ініціативи керівництва Головного управління Національної поліції в Донецькій області та за участі представників Управління патрульної поліції, Укртрансбезпеки, державної служби України з питань праці, Головного управління ДСНС в Донецькій області спільно з перевізниками регіону.

На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП, фото-2
На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП, фото-3

Не дивлячись на всі заходи, впроваджені поліцією для забезпечення безпеки дорожнього руху, ситуація з аварійності на дорогах в цілому по країні залишається складною. З огляду на те, що частина Донеччини є курортною зоною, значно збільшився рух автотранспорту на міжміських трасах.

Повертаючись до статистичних показників, в липні цього року на дорогах держави загинуло 223 людини та 3,5 тисяч отримали тілесні ушкодження. Загалом з початку року внаслідок ДТП в Україні загинуло 1237 громадян, 42 з них на території прифронтового регіону. Загальна кількість травмованих складає 13 тисяч осіб, з яких 630 – на Донеччині.

На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП, фото-4
На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП, фото-5
На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП, фото-6

Одним із напрямків превентивних заходів з безпеки дорожнього руху є контроль над пасажирськими перевезеннями. З 23 липня на території держави проводиться комплекс цільових заходів під умовно назвою «Перевізник».

«Дорожньо-транспортні пригоди з пасажирським транспортом відрізняються особливо тяжкими наслідками та травмуванням дуже великої кількості людей»,- зазначив заступник начальника ГРПП поліції в Донецькій області Андрій Францішко.

На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП, фото-7
На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП, фото-8
На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП, фото-9

На теперішній час на території регіону здійснюють пасажирську діяльність майже 200 зареєстрованих перевізників. Особливу стурбованість викликає діяльність нелегальних перевізників,технічний стан транспортних засобів яких не відповідає вимогам нормативних документів. Як наслідок, нехтування правилами дорожньої безпеки пасажирських перевезень призводить до дорожньо-транспортних пригод.

На Донеччині визначено напрямки співпраці поліції та перевізників регіону з метою попередження ДТП, фото-10

На зустрічі було обговорено спільний алгоритм дій та проведення рейдів з виявлення нелегальних перевізників та порушників привал безпечного перевезення громадян. Перевізники мають дотримуватися загальних правил дорожнього руху, вимог дорожніх знаків, розмітки, правил перевезення пасажирів, наявності в автобусу двох водіїв на відстані 500 км та більше, дотримання правил водіями режиму праці та відпочинку та порядку перевезення груп дітей.

#Добропілля #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...