Події тижня Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

23.07.2018 відбулась апаратна нарада під головуванням в.о. начальника управління Громило Наталії Миколаївни та керівників структурних підрозділів.

Обговорювались питання про хід відпрацювання кандидатів на індивідуальний масовий перерахунок з 01.04.2018 р. та проведення самоперевірки у відділах обслуговування громадян, проведення заходів щодо поновлення виплат пенсій ВПО, проведеної роботи по залученню користувачів до веб-порталу ПФУ, стан виконавської дисципліни тощо.

24 липня 2018 року начальник відділу обслуговування громадян № 2 Ляшенко Тетяна Іванівна провела виїзний прийом громадян у трудовому колективі відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації.

За минулий тиждень:

-до керівництва управління на особистий прийом звернулось 9 осіб;

-відділом обслуговування громадян № 1 зареєстровано 502 звернення, що на 18,7 % більше, ніж за попередній тиждень (408 звернень). Прийнято: 31 заява на перерахунок пенсії, 20 – на первинне призначення пенсії, 66 осіб отримали консультації з питань пенсійного забезпечення, 9 осіб звернулися за переведенням пенсійних виплат до управління, за виготовленням електронного пенсійного посвідчення звернулось 5 осіб, 19 осіб – за поновленням виплати пенсій,

- 153 особи надали заяву-згоду на отримання смс-повідомлень від органів Пенсійного фонду;

- на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за тиждень зареєстровано 51 особу;

- кількість громадян, які отримали консультації та надали необхідні документи за допомогою електронної черги, складає 48 осіб.

ПФУ Добропілля події тижня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии