Обізнані - захищені

Обізнані - захищені, Анна Онипко

За статистичними даними Мінсоцполітики з 8 видів експлуатації, до яких втягнуті наші громадяни починаючи з 2012 року, 53% - це трудова експлуатація, 47% - це усі інші види: сексуальна, жебракування, вилучення органів, втягнення у злочинну діяльність, сурогатне материнство, продаж малолітніх дітей.

27 липня 2018 року до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми працівники Добропільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сумісно із спеціалістами відділу відділу у справах сім'ї та молоді Добропільської міської ради завітали до Інноваційного молодіжного центру «Інтрига» (м. Білозерське). У форматі лекції з елементами тренінгу молоді були донесені основні складові поняття «торгівля людьми», а саме: вербування, переміщення, приховування, експлуатація тощо. Також розповіли хто, насамперед, належить до групи ризику та кого слід відносити до осіб, що постраждали від торгівлі людьми. І, звичайно, акцентували увагу на правилах безпечного працевлаштування та перебування за кордоном, як перевірити легальність роботодавця.

Торгівля людьми руйнує життя, але підвищуючи обізнаність людей, піклуючись про потерпілих і переслідуючи злочинців, усі разом ми зможемо подолати рабство.

Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми: 0800-050-501.

Добропільська міська рада
Добропілля торгівля люди
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии