![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
В Добропіллі пройшла акція «ПротиДій Торгівлі людьми»
30 липня, у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, в Добропілліпройшла акція «ПротиДій Торгівлі людьми», яку організували спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сумісно зі спеціалістами відділу у справах сім'ї та молоді Добропільської міської ради.
На питання «Чи знаєте ви, що таке торгівля людьми?» мешканці віджартовувались: «Ми людьми не торгуємо». Більш активно до спілкування залучалася молодь. Жвавий інтерес та серйозний підхід розкрив суть проблеми: обставини попадання в умови експлуатації та необізнаність з правилами безпечного працевлаштування та перебування за кордоном.
Торгівля людьми – не міф, страждає кожен десятий, тому про це треба говорити. Лише обізнані люди – захищені.
Телефон «гарячої лінії»: 0800-050-501.
![В Добропіллі пройшла акція «ПротиДій Торгівлі людьми», фото-1 В Добропіллі пройшла акція «ПротиДій Торгівлі людьми», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)