• Главная
  • Поліція Добропілля попереджає: почастішали крадіжки з автомобілів
14:50, 31 июля 2018 г.

Поліція Добропілля попереджає: почастішали крадіжки з автомобілів

Співробітники поліції закликають до пильності власників автомобілів. Громадян, які володіють інформацією, яка може стати корисною правоохоронцям, просимо не бути байдужими і повідомляти в поліцію.

Промишляють автозлодії зазвичай ночами. Правоохоронці радять автовласникам не залишати машини на вулиці, так як всі крадіжки були скоєні з припаркованих у дворах машинах.

Найчастіше власники тільки на ранок виявляють факт вчинення злочину, що помітно ускладнює роботу співробітників поліції. У тих випадках, коли автомобілі не обладнані сигналізацією, складно встановити навіть свідків злочину.

Співробітники поліції звертають увагу автомобілістів – проявіть підвищену увагу до свого майна. Не залишайте транспортний засіб у погано освітленому місці. Якщо ви помітили спробу викрадення або крадіжки – негайно повідомляйте в поліцію і по можливості максимально розгляньте зловмисників. Не намагайтеся самостійно припинити спробу вчинення злочину – це може бути небезпечно.

При можливості ставте автомобілі на платні стоянки, що охороняються, обладнайте своє майно сигналізацією. Для злодіїв є приманкою і відповідно легкою здобиччю автомобілі, що стоять у величезній кількості на прибудинковій території. У багатьох залишені цінні речі. У нічний час неможливо поставити в кожному дворі міста екіпаж співробітників поліції, відповідно автомобілі без сигналізації навіть не привернуть увагу, якщо буде відбуватися злочин.

Якщо Ви стали свідком скоєння злочину, негайно телефонуйте в поліцію за телефоном 102. Навіть якщо ви не в повній мірі впевнені, що здійснюється протиправна дія.

Якщо немає можливості залишити машину в гаражі і на стоянці, паркувати її краще в добре освітленому людному місці і користуватися сигналізацією. Цінні речі варто забрати додому.

#Добропілля #авто #крадіжка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...