• Главная
  • В поліції Донеччини обговорили соціальний захист ветеранів МВС
12:58, 2 августа 2018 г.

В поліції Донеччини обговорили соціальний захист ветеранів МВС

На сьогодні близько 25 правоохоронців у запасі потребують першочергової допомоги. Серед них ветерани, що залишилися без житла внаслідок бойових дій. Питання підтримки пенсіонерів розглянули сьогодні, 1 серпня, на нараді в Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області.

В поліції Донеччини обговорили соціальний захист ветеранів МВС, фото-1

Начальник поліції Донеччини Микола Семенишин зустрівся з головами територіальних ветеранських організаційДонецької обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України».

Мета зібрання – визначити шляхи ефективної допомоги ветеранам МВС, їх соціального захисту та пенсійного забезпечення.

«Правоохоронці, які присвятили життя боротьбі зі злочинністю, допомогли в біді тисячам громадян, сьогодні мають відчувати підтримку колег та держави», - зазначив Микола Семенишин.

Ветеранська організація Донеччини була відновлена з нуля та повноцінно працює більше року, захищаючи права правоохоронців в запасі.

Нині до складу ветеранської організації регіону входить близько 2,5 тисяч осіб, з них понад 860 - ветерани органів внутрішніх справ та Національної поліції України. Більшість пенсіонерів мають активну громадянську позицію та подовжують активно співпрацювати з поліцією, передаючи багаторічний досвід молодим фахівцям.

В поліції Донеччини обговорили соціальний захист ветеранів МВС, фото-2

Керівник поліції Донецької області наголосив на необхідності вирішення питання матеріального забезпечення ветеранів, у першу чергу тих, хто гостро потребує допомоги (тяжко хворі або самотні пенсіонери, які втратили житло).

За результатами наради було визначено кілька пропозицій, які будуть обговорені на місцях, та вже у вересні роботу ветеранської організації буде переформатовано з урахуванням всіх потреб ветеранів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...