Подолати борги можна тільки спільними зусиллями

Проблеми погашення боргів з єдиного соціального внеску, адміністрування єдиного соціального внеску та шляхи їх вирішення обговорювались 2 серпня на спільній нараді територіальних управлінь Пенсійного фонду України – Добропільського, Селидівського та Покровського з заступником начальника Покровсько-Добропільського управління державної фіскальної служби головного управління в Донецькій області Єльниковою А.П.

В нараді взяла участь в.о. начальника Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дрегваль Олена Миколаївна.

Подолати борги можна тільки спільними зусиллями, фото-1

З-поміж усіх проблем в.о. начальника управління виділила роботу з боржниками. Звернула увагу присутніх, що періоди, за які не сплачені внески, не включаються в страховий стаж для обчислення соціальних виплат.

За результатами наради вирішено посилити роботу у напрямку збільшення надходжень по єдиному соціальному внеску, в тому числі за рахунок стягнення заборгованості та легалізації зайнятості для забезпечення своєчасного фінансування та виплати пенсій. Узгоджено питання подальшої співпраці в частині обміну інформацією, необхідної для здійснення функціональних обов’язків.

Добропілля виплата пенсій
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии