• Главная
  • Олександр Куць зустрівся з «куркулями» Донеччини
17:25, 8 августа 2018 г.

Олександр Куць зустрівся з «куркулями» Донеччини

8 серпня відбулась зустріч голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця, його першого заступника Євгена Вілінського з представниками проекту «Український донецький куркуль» зі всієї області.

На заході обговорили важливі проблемні питання, які турбують учасників проекту стосовно розвитку підприємств. Зокрема, підтримку областю соціального підприємництва, створення нових робочих місць, збільшення кількості філіалів, відкриття власних МАФів, оренду земельних ділянок, податкові питання, співпрацю з підрядниками, вимоги замовників до оформлення документації на тендери.

Керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації зазначив, що докладе максимум зусиль, аби вирішити всі наболілі питання куркулів.

Олександр Куць зустрівся з «куркулями» Донеччини, фото-1
Олександр Куць зустрівся з «куркулями» Донеччини, фото-2

«Ми робимо важливу справу – розвиваємо малий та середній бізнес, якого Донецька область, нажаль, тривалий час не мала. Український донецький куркуль – дуже цікава програма, вона дійсно робоча, я її повністю підтримую. Є деякі нюанси, які до цього часу не працювали. Зараз ми їх приводимо у належне становище. Я сподіваюся, що кошти на підтримку підприємництва в області «куркулі» використають належним чином, що допоможе нам відбудувати Донеччину», – зауважив Олександр Куць.

Наразі оголошено 9-й конкурсний відбір в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, прийом документів до 14 серпня 2018 року. Засідання конкурсної комісії заплановано на 29 серпня 2018 року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Куць #куркуль #зустріч
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...