• Главная
  • На Донеччині відмовляють від вугілля і газу на користь електроопалення
15:11, 13 августа 2018 г.

На Донеччині відмовляють від вугілля і газу на користь електроопалення

У Донецькій обласній державній адміністрації відбувся круглий стіл на тему «Електроопалення. Практичні аспекти». Керівники 14 міст і 7 районів регіону, а також представники місцевих енергетичних компаній обговорили можливості переходу на електроопалення, врахувавши подібний досвід сусідньої Дніпропетровської області.

Щоправда, оскільки ситуація на Донбасі ускладнюється бойовими діями та загальним станом електромереж, є необхідність централізованого підходу до освоєння вільних трансформаторних потужностей і формування технічно-економічного обґрунтування перспективного проекту в цілому.

До речі, у деяких містах Донеччини вже відмовилися від вугілля та газу на користь електроенергії, хоча це зробили не для експерименту, а заради відновлення теплопостачання. Так, після початку бойових дій частина Новогродівки тривалий час була позбавлена централізованого теплопостачання, а тому місцеві жителі взимку змушені були грітися біля пічок. Аби позбавити людей незручного способу опалення житла, в місті взялися запроваджувати індивідуальні системи електроопалення, а першими претендентами на освоєння нових технологій стали 10 товариств співвласників багатоквартирних будинків, позбавлені звичного теплопостачання.

Під час засідання круглого столу енергетики звернули увагу на те, що перехід на електроопалення – комплексний, складний і дороговартісний проект, для повної реалізації якого необхідна окрема державна програма фінансування. Тож міські голови низки міст Донеччини вирішили звернутися до уряду з проханням виділити кошти для втілення в життя цієї програми.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#круглийстіл #«Електроопалення.Практичніаспекти».
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...