• Главная
  • В урочистостях з нагоди Дня Незалежності України візьме участь орієнтовно 700 тисяч громадян – Олександр Фацевич
14:06, 14 августа 2018 г.

В урочистостях з нагоди Дня Незалежності України візьме участь орієнтовно 700 тисяч громадян – Олександр Фацевич

Загалом в раках святкування заплановано проведення понад тисячі урочистих заходів. До забезпечення правопорядку буде задіяно необхідну кількість правоохоронців – поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії. Про це сьогодні, 14 серпня, повідомив заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич під час відеоселекторної наради, яка відбулася під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового.

В урочистостях з нагоди Дня Незалежності України візьме участь орієнтовно 700 тисяч громадян – Олександр Фацевич, фото-1

Як повідомив заступник глави Нацполіції, до безпекових заходів будуть залучені усі підрозділи Національної поліції. Крім того, для забезпечення правопорядку у ці дні залучатимуться і військовослужбовці Національної гвардії України.

«Під час безпекових заходів будуть залучатися усі сили поліції. Їх координацію здійснюватимуть ситуаційні центри поліції, які почнуть працювати вже 22 серпня», – повідомив заступник Голови Національної поліції України.

За його словами, поліція готова протидіяти будь-яким провокаціям як напередодні урочистостей, так і під час їх проведення.

В урочистостях з нагоди Дня Незалежності України візьме участь орієнтовно 700 тисяч громадян – Олександр Фацевич, фото-2

«Не виключаємо, що у цьому році можливі спроби провокацій як напередодні урочистостей так і під час їх проведення. Тому, під час безпекових заходів необхідно досконало підходити до взаємодії з організаторами логістики, СБУ та УДО», – акцентував Олександр Фацевич.

В урочистостях з нагоди Дня Незалежності України візьме участь орієнтовно 700 тисяч громадян – Олександр Фацевич, фото-3

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий наголосив на необхідності чіткої координації дій усіх підрозділів МВС для ефективної співпраці у забезпеченні правопорядку під час відзначення 27-ї річниці Незалежності України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...