• Главная
  • У Добропільському районі за маршрутом Добропілля – Краматорськ добігає кінця ремонт однієї з найнавантаженіших ділянок автодороги
11:20, 16 августа 2018 г.
Надежный источник

У Добропільському районі за маршрутом Добропілля – Краматорськ добігає кінця ремонт однієї з найнавантаженіших ділянок автодороги

У Добропільському та Слов’янському районах за маршрутом Добропілля – Краматорськ добігає кінця ремонт однієї з найнавантаженіших ділянок автодороги загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман. Нагадаємо, ділянку з високою інтенсивністю руху протяжністю 8,2 км вже відновлено удосконаленим методом поточного середнього ремонту – технологією холодного ресайклінгу.

Також завдяки ремонту вирішено проблему тривалого перезволоження ґрунту 350-метрової ділянки дороги. На в’їзді в Андріївку з боку Новотроїцькогопідрядником виконано роботи зі стабілізації ґрунтової основи (з використанням георешітки) та розширення земляного полотна зулаштуванням нових конструктивних шарів дорожнього одягу.

У Добропільському районі за маршрутом Добропілля – Краматорськ добігає кінця ремонт однієї з найнавантаженіших ділянок автодороги, фото-1

а/д Т-05-14 Добропілля – Лиманза маршрутом Добропілля – Краматорськ, ділянка розташована міжселами Новотроїцьке та Андріївка; біляс. Андріївка завершено роботи з повної заміни дорожнього одягу (стабілізації ґрунтової основи земляного полотна з використанням георешітки)

Загалом 5 км автошляху між селами Новотроїцьке та Андріївка вже мають нове двошарове покриття з верхнім шаром із щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20). Невдовзі транзитну дорогу через населені пункти захистить й ефективна система поверхневого водовідведення – збірні прикрайкові залізобетонні лотки, змонтовані з обох сторін проїзної частини.

У Добропільському районі за маршрутом Добропілля – Краматорськ добігає кінця ремонт однієї з найнавантаженіших ділянок автодороги, фото-2

Улаштування системиповерхневого водовідведення у с. Андріївка, згодом роботи буде виконано й ус.Новотроїцьке

На черзі – завершення робіт із улаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, планування узбіч, заміна дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки.

Роботи виконує ТОВ «Автомагістраль-Південь» (замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області). Джерело фінансування: спеціальний фонд обласного бюджету (кошти від «митного експерименту»).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дорога #ремонт #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...