• Главная
  • Похід на байдарках по Сіверському Донцю
12:13, 21 августа 2018 г.

Похід на байдарках по Сіверському Донцю

Похід на байдарках по Сіверському Донцю

Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді м.Добропілля (керівник Локтєва Людмила) з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників, популяризації та розвитку спортивного туризму, підвищення спортивної майстерності з 17 по 19 серпня було організовано водний похід І ступеню складності.

Сіверський Донець – найбільша річка східної України і найдовший приплив Дону. Загальна довжина річки складає 1053 км. Мальовнича краса Сіверського Донця, чудові краєвиди, розмаїття флори і фауни, різноманітність туристичних маршрутів все більше приваблюють жителів Донецької області та гостей нашого краю. Особливо набувають популярності сплави по Сіверському Донцю на байдарках.

Похід на байдарках по Сіверському Донцю, фото-1

Команду освітян вразила краса Святогір’я. Протягом маршруту радували око очерет, шабельник, латаття жовте. Супроводжували туристів качки, чаплі, лебеді. Педагоги отримали величезне задоволення від спілкування з природою та гідно подолали маршрут.

Висловлюємо щиру подяку Кучеру Валерію Васильовичу, директору Бахмутського міського ЦТКЕ, за допомогу в організації водного походу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#байдарки #похід #добропільчане
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...