• Главная
  • Прокуратура вимагає скасувати рішення тендерного комітету, за яким переможець отримав заказ щодо закупівлі меблів на суму 1 млн грн
15:47, 21 августа 2018 г.

Прокуратура вимагає скасувати рішення тендерного комітету, за яким переможець отримав заказ щодо закупівлі меблів на суму 1 млн грн

Добропільським відділом Костянтинівської місцевої прокуратури до Господарського суду Донецької області в інтересах держави в особі Департаменту соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації скеровано позов про визнання недійсним рішення тендерного комітету та укладеного на його підставі договору на суму 1 млн грн.

Тендерним комітетом Білицького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів проведено тендер на закупівлю меблів. Під час вивчення тендерної документації встановлено, що учасником-переможцем, в порушення ЗУ «Про публічні закупівлі», не надано жодного документу на відповідність кваліфікаційним критеріям.

Незважаючи на це, на засіданні тендерного комітету акцептовано пропозицію товариства та визнано його переможцем даної процедури.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Білицьке #прокуратура #тендер #меблі
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...