• Главная
  • Покровсько – Добропільське управління: пам’ятаємо про ветеранів
12:39, 22 августа 2018 г.

Покровсько – Добропільське управління: пам’ятаємо про ветеранів

Покровсько – Добропільське управління:  пам’ятаємо про ветеранів

Напередодні державного свята Дня незалежності України в Покровсько - Добропільському управлінні Головного управління ДФС у Донецькій області відбулася зустріч з ветеранами служби, які працювали в Добропільській ОДПІ.

Заступник начальника – начальник Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Алла Петрівна Єльникова відмітила, шо за ініціативою групи пенсіонерів та ветеранів служби утворено громадську організацію «Добропільське об’єднання ветеранів податківців Донецької області», в основі діяльності якої є забезпечення законних прав та інтересів ветеранів, створення умов для розвитку та розширення їх громадської діяльності, сприяння в поліпшенні матеріального добробуту.

Алла Петрівна висловила слова подяки людям, які віддали роки свого життя, свою енергію, наснагу, знання і досвід заради розвитку податкової справи в Україні та відзначила, що впродовж багатьох років сумлінної праці кожен з ветеранів зробив значний внесок у становлення і розвиток служби, якій доручено важливу суспільну місію – наповнення державного бюджету. Завдяки їх наставництву та набутому досвіду нове покоління податківців продовжує удосконалювати службу - впроваджує нові механізми адміністрування податків і зборів, електронні сервіси та методи обслуговування платників.

Наприкінці зустрічі, Алла Петрівна побажала ветеранам міцного здоров'я, невичерпної енергії, родинної злагоди та благополуччя. Деякі члени ветеранської організації отримали матеріальну підтримку.

Покровсько – Добропільське управління

ГУ ДФС у Донецькій області

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Податкова #ветерани #зустріч #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...