Прокуратура вимагає скасувати результати тендеру на закупівлю вугілля для опалення школи у Добропільському районі на суму 550 тис грн

Прокуратура вимагає скасувати результати тендеру на закупівлю вугілля для опалення школи у Добропільському районі на суму 550 тис грн, Анна Онипко

Костянтинівською місцевою прокуратурою встановлено, що між Шахівською сільською радою Добропільського району та фізичною особою - підприємцем за результатами проведення відкритих торгів укладено договір закупівлі твердого палива на суму 550 тис грн.

Разом з цим з’ясовано, що замовником у порушення вимог ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» не відхилено тендерну пропозицію вказаного підприємця, яка не відповідала умовам тендерної документації, а саме - переможцем надано пропозицію щодо постачання вугілля іншої якості, ніж того вимагав замовник.

Ураховуючи викладене, з метою захисту інтересів держави, керівником прокуратури заявлено до Господарського суду Донецької області позов про визнання недійсними рішення тендерного комітету та укладеного на його підставі договору закупівлі.

Наразі справа перебуває на судовому розгляді.

Прес-служба прокуратури Донецької області

тендер вугілля Добропільський район
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии