• Главная
  • Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міст Добропілля, Білицьке, Білозерське».”
09:30, 31 августа 2018 г.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міст Добропілля, Білицьке, Білозерське».”

Добропільське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства КП “Компанія “Вода Донбасу”відповідно до вимог Закону України “Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, а також з метою отримання зауважень та пропозицій, інформує про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міст Добропілля, Білицьке, Білозерське.

Зміст регуляторного акту полягає у затвердженні Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міст Добропілля, Білицьке, Білозерське.

Оприлюднення аналізу впливу регуляторного акту та проекту регуляторного акту “Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міст Добропілля, Білицьке, Білозерське” буде розміщено на сайті www . donvoda.com .

Пропозіції та зауваження відносно змісту регуляторного акту надсилати протягом місяця з дня опублікування за адресою: вул. Луганського, 2, м. Добропілля, Донецька обл., 85001, телефон (06277) 2 77 99

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #акт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...