• Главная
  • У містах Великого Добропілля та Добропільському районі активно розвивається мережа молодіжних центрів
13:10, 1 сентября 2018 г.

У містах Великого Добропілля та Добропільському районі активно розвивається мережа молодіжних центрів

Наразі у містах Великого Добропілля та Добропільському районі активно розвивається мережа молодіжних центрів. Ці установи сприяють розвитку молодих людей, молодіжному підприємництву, підвищенню рівня мобільності молоді і фахівці Добропільського міського центру зайнятості в цьому році розпочали плідну співпрацю з молодіжними центрами.

cz mc

cz mc

29 серпня 2018 року на базі молодіжного центру «Територія дозвілля», що знаходиться у смт Святогорівка, проведено семінар (тренінг) для молоді щодо можливості започаткування власної справи, залучення грантових коштів, основ бізнес планування. Присутні отримали інформацію щодо можливості відкрити власний бізнес, переглянули покрокову презентацію по написанню бізнес-планів. Молодь не випускає з рук мобільні гаджети, отже корисним стане для них презентований мобільний додаток «Центр розвитку підприємництва». Також до уваги відвідувачів була представлена інформація щодо можливостей залучення грантових коштів. Наприкінці заходу молоді люди пройшли профдіагностичне тестування за сучасними методиками, які застосовуються для підбору осіб, що мають намір започаткувати власну справу.

cz mc1

cz mc1

Того ж дня фахівці центру зайнятості завітали до Молодіжного центру «Інтрига» м. Білозерське, де провели інтерактивний захід «Вперед, у майбутнє!» з використанням презентації Атласу нових професій для України. Заохочені презентацією Атласу, після активної дискусії на тему вибору нових професій, підлітки охоче прийнялись за вправу «Працівник майбутнього». Три команди представили якості, навички та уміння, які, на їхню думку, будуть необхідні для спеціалістів у майбутньому. Відвідувачі заходу переглянули профорієнтаційні ролики та презентацію мобільного додатку «Центр професійної орієнтації». Фахівець з профорієнтації Наталя Кузьміна запросила всіх присутніх відвідати центр зайнятості для проходження профдіагностичного тестування за сучасними методиками, зокрема на автоматизованому робочому місці «Профконсультант».

cz mc2

cz mc2

Ми дякуємо керівникам Молодіжних центрів за допомогу в підготовці заходів, а відвідувачам за активну участь.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#молодіжний #центр #Добропілля #зустріч
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...