• Главная
  • Інспектори ювенальної превенції поліції Добропілля провели для найменших учнів урок безпеки та права
10:53, 6 сентября 2018 г.

Інспектори ювенальної превенції поліції Добропілля провели для найменших учнів урок безпеки та права

Як поводити себе у навчальному закладі та за його межами, дотримуватись правил поведінки на дорозі та права й обов’язки неповнолітніх – це та багато іншого дізнались учні першого класу НВК №6 м. Добропілля під час зустрічі з «гостями в погонах».

Інспектори ювенальної превенції поліції Добропілля провели для найменших учнів урок безпеки та права, фото-1

Протягом всього навчального року інспектори поліції відвідують навчальні заклади і під час спілкування із школярами, навчають їх правил безпеки й знайомлять їх із правовою грамотою. Дітки Добропілля, які нещодавно сіли за шкільні парти, вчора вперше зустрілися із поліцейськими. Так, «гості в погонах» розпочали урок з того, що детально пояснили учням, що слід дотримуватись шкільної дисципліни, не залишати учбовий заклад без дозволу вчителя, завжди сповіщати батьків куди і з ким вони йдуть та грають, не спілкуватися із незнайомцями й не відповідати на їх питання й пропозиції.

Далі правоохоронці перевірили на скільки добре хлопчики та дівчатка знають правила дорожньої безпеки. Відповідаючи на запитання поліцейських, як слід правильно перетинати дорогу, які бувають дорожні знаки та сигнали світлофору, школярі продемонстрували свою гарну обізнаність в цьому важливому питанні. Також дітям було пояснено, як вести себе в разі накрапляння на незнайомі предмети, які можуть нести загрозу для їх життя і здоров’я.

«Ніколи не підходьте близько й не піднімайте невідомі предмети, краще одразу повідомте про свою знахідку дорослим або самостійно зателефонуйте на «102» і вам на допомогу одразу прибудуть поліцейські»,- зауважили інспектори ювенальної превенції Добропільського відділу поліції.

Інспектори ювенальної превенції поліції Добропілля провели для найменших учнів урок безпеки та права, фото-2
Інспектори ювенальної превенції поліції Добропілля провели для найменших учнів урок безпеки та права, фото-3

Наприкінці цікавої зустрічі правоохоронці пояснили першокласникам, що в них є не тільки обов’язки, а ще й права і треба вміти ними користуватися. Наприклад, кожен має право на життя, на ім’я, на освіту, на захист життя та здоров’я, на відпочинок та багато іншого і це з малку повинен знати кожен громадянин правової країни.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #поліція #безпека #діти
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...