• Главная
  • В Добропіллі відбувся навчальний семінар з питань бізнес-планування в центрі зайнятості «Вперед, до мети!»
14:26, 6 сентября 2018 г.

В Добропіллі відбувся навчальний семінар з питань бізнес-планування в центрі зайнятості «Вперед, до мети!»

В Добропіллі відбувся навчальний семінар з питань бізнес-планування в центрі зайнятості «Вперед, до мети!»

З метою надання всебічної підтримки підприємницьких ініціатив населення, в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва 05 вересня 2018 року в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар з питань бізнес-планування та доступу до грантових програм.

Завжди цікаво отримувати інформацію з перших рук, тому й на семінар був запрошений один з бенефіціарів проекту «Український донецький куркуль» Дмитро Потьомкін. Дмитро розповів присутнім про головні моменти, на які слід звернути увагу при розробці бізнес-плану, акцентував увагу на якісній підготовці саме фінансового плану, адже в ньому визначається потреба у інвестиціях, передбачаються джерела фінансування, розраховується строк за який проект окупиться, складається графік досягнення точки беззбитковості. Багато питань, які поставили Дмитру присутні, були про саму процедуру захисту бізнес-плану і жодне питання не залишилось без відповіді.

Фахівці центру зайнятості зупинились на правових засадах участі у проекті «Український донецький куркуль», наданні підтримки з боку служби зайнятості та акцентували увагу, що для перемоги у проекті важливо розвиватися в напрямках діяльності, які є пріоритетними для місцевого ринку.

Семінар відвідали 13 осіб, в тому числі 4 діючих підприємця.

Добропільський міський центр зайнятості та соціальні партнери, які долучились до спільної роботи в напрямку підтримки підприємницьких ініціатив, і надалі надаватимуть всебічну інформаційну підтримку на семінарах в рамках роботи ЦРП, які проходять щосереди о 10:00 годині, або під час індивідуальних консультацій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #центр #зайнятості
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...