• Главная
  • У Добропіллі пройшло Свято Добросусідства
15:38, 10 сентября 2018 г.

У Добропіллі пройшло Свято Добросусідства

У Добропіллі пройшло Свято Добросусідства

У Добропіллі 8 вересня пройшло Свято Добросусідства, що відкрило новий вільний простір на вул.Гоголя 31-33, місця, де бере початок Добропільська Ірландія.

Простір був створений спільними зусиллями з сусідами, на місці зарослого пустиря на околиці міста, для плідного спілкування, активізації жителів і подальшого розвитку району. Фінансування на реалізацію частково було зібрано громадою за допомогою інструменту Спільнокошту - http://bit.ly/2CMKnse .

На відкритті зібралось більше 50 сусідів та сусідок та чимала зграя дітей, для яких проводили рухливі ігри та хендмейд воркшопи, а завершив день а кустичний концерт під гітару Олега Каданова - лідера харківського гурту “Оркестр Че”, "Мантри Керуака", учасник гурту "Лінія Маннергейма".

Довідка:

Код Міста — це довгострокова програма громадської організації Garagе Gаng (м. Київ), що відбувається на перетині інтересів людей культури, аналітиків, бізнесів, а також державних діячів, які займаються розвитком міст.

"Метамісто: Схід" — проект для невеликих міст, який допомагає містам та їх мешканцям виявити вектори культурного, урбаністичного, економічного, особистісного розвитку.

Проект здійснюється ГО Garage Gang у партнерстві з архітектурним бюро Formografia, ГО “Творці історії”, ГО “Добро”, Добропільською міською радою, за фінансової підтримки проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ucbi #метамісто #кодміста #маліміста #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...