• Главная
  • У Добропіллі відбулось чергове засідання виконавчого комітету
12:49, 13 сентября 2018 г.

У Добропіллі відбулось чергове засідання виконавчого комітету

У Добропіллі відбулось чергове засідання виконавчого комітету

12 вересня на черговому засіданні виконавчого комітету Добропільської міської ради було розглянуто 42 питання та прийнято відповідні рішення.

Члени виконкому заслухали інформацію комунального відділу міської ради про стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства, організацій, установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та про початок опалюваного періоду 2018-2019 років.

За словами начальника комунального відділу міської ради Олександра Чикаря рівень підготовки житлових об’єктів до нового опалювального періоду складає 98,6 %, водопровідно-каналізаційних об’єктів – 85,5 %, але очікується, що до початку опалення підготовчі роботи мають завершитися.

У Добропіллі відбулось чергове засідання виконавчого комітету, фото-1

Опалювальний період 2018-2019 років розпочнеться зі встановленням та зберіганням протягом 3-х діб середньодобової температури повітря +8°С.

Прийнято рішення про затвердження нових тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення в містах Добропілля, Білицьке, Білозерське, селищі міського типу Новодонецьке, селищі Водянське та постачання гарячої води Білицькому будинку-інтернату для інвалідів та осіб похилого віку.

З 01 жовтня 2018 року вартість на теплову енергію за 1Гкал з ПДВ для бюджетних установ і організацій, релігійних установ, а також інших підприємств та організацій становитиме 1089,95 грн.

Вартість послуги з централізованого опалення для населення за 1 Гкал з ПДВ становитиме 1125,55 грн, для сплати населенням за 1 кв.м опалювальної площі з ПДВ – 32,76 грн.

Вартість послуги централізованого постачання гарячої води Білицькому будинку-інтернату для інвалідів та осіб похилого віку за 1 м3 з ПДВ становитиме 62,30 грн.

Членами виконавчого комітету розглянуто і прийнято ряд рішень щодо оренди комунального майна та опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#виконком #питання #Добропілля #засіданння
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...