![](https://s.06277.com.ua/section/logo/upload/pers/92/logo.png?20240727)
Вперше після відкриття оновленого стадіону «Авангард» міста Добропілля, відбувся футбольний матч
![Вперше після відкриття оновленого стадіону «Авангард» міста Добропі... Вперше після відкриття оновленого стадіону «Авангард» міста Добропілля, відбувся футбольний матч](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вчора, вперше після відкриття оновленого стадіону «Авангард» міста Добропілля, відбувся футбольний матч другого кола відкритого чемпіонату міста Покровськ. Наша команда ФК «Добропілля» вступила в запеклу боротьбу з ФК «Петрівського» Межівського району Дніпропетровської області.
Слід зазначити, що в першому колі при зустрічі цих же команд на полі суперників, при повній перевазі в грі наших хлопців, матч завершився з рахунком 2:2.
![Вперше після відкриття оновленого стадіону «Авангард» міст..., фото-1 Вперше після відкриття оновленого стадіону «Авангард» міста Добропілля, відбувся футбольний матч, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Проте вчора, дякуючи домашній атмосфері, переконливу перемогу 4:0 отримала команда добропільчан. Цей результат дозволив піднятися нашим спортсменам в рейтингу з четвертого на третє місце.
Так тримати, хлопці! Бажаємо нових перемог та великих досягнень!
Принагідно нагадуємо, що з 17 вересня на стадіоні щоденно о 6 годині буде проходити ранкова зарядка, на яку запрошуються всі бажаючі, незалежно від віку.