• Главная
  • У Добропіллі пройшов фестиваль «Етно-осінь»
10:40, 18 сентября 2018 г.

У Добропіллі пройшов фестиваль «Етно-осінь»

Найціннішими скарбами кожного народу є його культура, історія та пам’ять. Сучасному пересічному українцю зараз вже і не пригадається зі шкільного чи то університетського курсу, що там за побут був у наших пращурів, що робили, чим вечеряли та у що вбиралися.

Та є ентузіасти, які готові витрачати власний час, сили та інколи навіть кошти, щоб культурну нашу спадщину дістати з історичних схронів, обтрусити від пилу та вивести в люди. Саме вони в цю неділю дали змогу мешканцям Добропілля стати частиною прекрасного дійства, що має назву фестиваль «Етно-осінь в Добропіллі».

У Добропіллі пройшов фестиваль «Етно-осінь», фото-1

Задум провести такий захід в нашому місті виник у Тетяни Войтюк і в процесі його реалізації до неї приєднувалося все більше однодумців, серед яких і Добропільська міська рада. Небайдужі, які займались складними організаційними моментами, надавали костюми та прикраси, створювали фотозони, фотографували та причепурювали моделей, співали, варили куліш, ходили по імпровізованому подіуму, демонстрували власні вироби, фінансово допомагали придбати продукти та перевезти колективи, робили «чистий звук» та ще безліч дуже важливих, але не завжди помітних справ, не пройшли повз та стали глядачами, — всі вони створили особливу атмосферу єдності, поваги та любові до рідної землі.

У Добропіллі пройшов фестиваль «Етно-осінь», фото-2
У Добропіллі пройшов фестиваль «Етно-осінь», фото-3
У Добропіллі пройшов фестиваль «Етно-осінь», фото-4
У Добропіллі пройшов фестиваль «Етно-осінь», фото-5
У Добропіллі пройшов фестиваль «Етно-осінь», фото-6
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #етно #осінь #фестиваль
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...