• Головна
  • У Добропіллі розпочато осінній марафон зустрічей з роботодавцями «Ми працюємо для Вас»
11:56, 18 вересня 2018 р.

У Добропіллі розпочато осінній марафон зустрічей з роботодавцями «Ми працюємо для Вас»

В Добропільському міському центрі зайнятості розпочато осінній марафон зустрічей з роботодавцями «Ми працюємо для Вас».

Центр зайнятості обслуговує населення Великого Добропілля та Добропільського району і вирішено було розпочати марафон саме з м. Білицьке. 14 вересня 2018 р. заступник директора Тетяна Яцура та начальник відділу взаємодіїї з роботодавцями Валентина Гончарова відвідали Виконавчий комітет Білицької міської ради та поспілкувались з міським головою Олександром Заварзіним, адже саме він обізнаний проблемами ринку праці міста та потребами громади. Під час відвідування були обговорені питання укомплектування вакансій комунальних підприємств, потреб у навчанні мешканців міста за професією «озеленювач», організації громадських робіт та їх переорієнтація на вирішення соціальних потреб громади, проведення спільних заходів для роботодавців та населення на території міста. Фахівець з рекрутингу Катерина Зіганшина, ретельно ознайомившись з потребою в кадрах на підприємстві, запропонувала працевлаштувати на постійне місце роботи осіб, які беруть участь у громадських роботах.

Протягом всього візиту відчувалась готовність місцевої влади до співпраці.

Наступний візит відбувся до Білицького професійного ліцею. Тут ми планували співпрацю у напрямку профорієнтаційної роботи з випускниками ліцею – проведення акції «Випускник» та залучення молоді до зйомки відео резюме для розміщення у Всеукраїнському Кадровому резерві. Директор ліцею Вікторія Баркар була проінформована про соціальні послуги, які надаються ліцею як роботодавцю, також окремо було повідомлено про можливість організації професійного навчання безробітних в ліцеї за умови участі та перемоги у відборі навчальних закладів на 2019 рік. Фахівець з рекрутингу Катерина Зіганшина акцентувала увагу, що роботодавці відчувають брак кваліфікованих кухарів і є можливість запрошення випускників, які не працевлаштувались за професією, до центру зайнятості для сприяння у вирішенні питань пошуку роботи. Учбовий заклад запрошено до участі в ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості «Гідна робота для кожного», який відбудеться 20.09.2018 року. По всім питанням була отримана згода щодо подальшої співпраці.

В м. Білицьке не багато великих роботодавців і ми не могли не відвідати Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Із заступником директора Оленою Глущенко були обговорені потреби установи у працівниках, надана інформація щодо можливостей отримання ваучеру для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Зустріч з представниками малого та середнього бізнесу м. Білицьке запланована у форматі спільного з фахівцями Донецького управління Держпраці інформаційного заходу.

У Добропіллі розпочато осінній марафон зустрічей з роботодавцями «Ми працюємо для Вас», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#осінь #марафон #Добропілля #центр #зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...