Гуртківці ЦТК Добропілля взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування

З 03 по 05 серпня 2018р. на території лісового масиву с. Ямпіль (м.Лиман) відбувся відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування в командному багатоборстві, VIII - IX етапи Кубка Донецької області, присвячений Дню працівника фізичної культури. У змаганнях взяли участь вихованці Лозинської Олени Юріївни, керівника гуртка Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді міста Добропілля.

Змагання проходили на дистанціях трьох типів: довга дистанція у заданому напрямку, класична дистанція у заданому напрямку (нічний старт) та спринт у заданому напрямку.

Наші гуртківці стали призерами в окремих видах змагань: Мироненко Олексій - І місце на дистанції нічного орієнтування, ІІІ місце на довгій дистанції в групі Ч16; Іващенко Діана - ІІІ місце на дистанції нічного орієнтування в групі Ж16; Лозинська О.Ю. - І місце на дистанції нічного орієнтування в групі Ж21Ю, ІІІ місце на довгій дистанції.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою в окремих видах змагань.

Гуртківці ЦТК Добропілля взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, фото-1 Гуртківці ЦТК Добропілля взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, фото-2 Гуртківці ЦТК Добропілля взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, фото-3 Гуртківці ЦТК Добропілля взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, фото-4

Локтєва Людмила, директор ЦТК

змагання гуртківці Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии