Проект ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» не тільки навчає, а ще й об’єднує Схід та Захід України

17 -18 вересня у м. Київ в ігровому Центрі « ExitGames.ua » відбувся тренінг зі створення команд міжрегіональних класів з Добропілля та Львова. Захід проводиться за підтримки Соціального партнерства ДТЕК та впроваджується ВБО « Інститут місцевого розвитку ».

Учасники команд зі вчителями-кураторами зможуть і далі займатися разом на віртуальних уроках – проходити факультативний курс «Абетка з основ житлово-комунального управління» та гру «Розумний будинок», вивчати курс за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження».

Проект ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» не тільки навчає, а ще й об’єднує Схід та Захід України, фото-1
Проект ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» не тільки навчає, а ще й об’єднує Схід та Захід України, фото-2

Нагадаємо, що заклади освіти Великого Добропілля вчетверте беруть участь в даному проекті, де за рейтингом посідають призові місця, а робота в міжрегіональних класах - новий формат.

Під час участі у проекті учні не тільки навчаються енергоефективності, а й здобувають нові навички: працювати в командах, спілкуватись, думати і міркувати, незважаючи на характеристики проблем, що зустрічаються, швидко генерувати різноманітні ідеї, концентрувати увагу на важливому, креативно мислити та бути активними у всіх сенсах цього слова.

Добропільська міська рада
ДТЕК енергоефективні школи Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии