У Добропіллі поліцейські ювенальної превенції провели профілактичний захід "Skipping school"

Під час заходу правоохоронцями було перевірено місця масового скупчення молоді з метою виявлення неповнолітніх-учнів навчальних закладів, які без поважної причини пропускають навчання. Про це повідомляють у Добропільському відділенні поліції.

Саме такі дії співробітників ювенальної превенції направлені на боротьбу з дитячою бездоглядністю, виявлення та припинення таких негативних явищ як поширення жебрацтва серед дітей, попередження насиль ства в сім'ї, а також попередження нещасних випадків, надзвичайних ситуацій, порушень прав та соціальних гарантій дітей та оздоровлення стану криміногенної обстановки в підлітковому середовищі.

Протягом рейду добропільські правоохоронці не виявили жодного школяра, які без поважних причин пропускали заняття в школі.

Співробітники Добропільського відділення поліції попереджають, що за значну кількість прогулів шкільних занять батьки понесуть покарання у вигляді складання адміністративного протоколів відповідно ст.184 КУпАП.

У Добропіллі поліцейські ювенальної превенції провели профілактичний захід "Skipping school", фото-1 У Добропіллі поліцейські ювенальної превенції провели профілактичний захід "Skipping school", фото-2 У Добропіллі поліцейські ювенальної превенції провели профілактичний захід "Skipping school", фото-3 У Добропіллі поліцейські ювенальної превенції провели профілактичний захід "Skipping school", фото-4
поліція учні профілактичний,захід Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии