• Главная
  • Відбулась чергова сесія Добропільської міської ради
15:36, 21 сентября 2018 г.

Відбулась чергова сесія Добропільської міської ради

На початку засідання секретар міської ради Віктор Древаль привітав з пройдешнім ювілеєм начальника архівного відділу Надію Шморгун.

Відбулась чергова сесія Добропільської міської ради, фото-1

На початку засідання зареєструвалося 22 депутати. На порядок денний засідання виносився 31 проект рішень. Зокрема, внесено зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля на 2018 рік, затверджено рішення виконавчого комітету міської ради, прийняті у міжсесійний період, зміни до міського бюджету на 2018 рік.

Затверджено Програму «Репродуктивне та статеве здоров’я населення міста Добропілля» на 2018-2022 роки та Програму розвитку фізичної культури і спорту міста Добропілля на 2018-2020 роки.

Про конкурс проектів на визначення кращих молодіжних ініціатив у місті Добропіллі, який проходитиме з 20 вересня по 20 жовтня поточного року, розповіла головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Світлана Баранець. Конкурс проводиться з метою залучення молоді до втілення ідей щодо соціально-економічного та культурного розвитку міста, створення умов для розвитку молодіжної ініціативи.

Відбулась чергова сесія Добропільської міської ради, фото-2

Позитивне рішення прийняли депутати щодо ліквідації комунального підприємства «Орендно-житлове бюро».

Решта прийнятих рішень стосувалась в основному розпорядження комунальним майном та земельних питань.

Жваве обговорення викликало питання передачі в оренду земельної ділянки ТОВ «Перспектива», яке придбало у власність недобудовану нежитлову будівлю Діагностичного центру для легкових автомобілів «Автодом», розташовану в м. Добропілля, мкр. Молодіжний, буд. 8б (напроти ТЦ «Добропілля-центр»). Пропонується побудувати там торгово-розважальний центр. На жаль депутати не дійшли згоди з порушеного питання, вимагаючи від нових власників представити проект майбутньої будівлі та змінити цільове призначення земельної ділянки. Проте без належного оформлення земельної ділянки виконати вимоги депутатів не можливо.

Не підтримали депутати пропозицію свого колеги Петра Поліщука про використання червоно-чорного прапора на території міста Добропілля.

По закінченні розгляду порядку денного головуючий Віктор Древаль зачитав присутнім колективне звернення громадян міста щодо скасування рішення виконавчого комітету про затвердження нових тарифів на опалення. Зокрема, в зверненні вимагається створити незалежну фінансову комісію із залученням громадськості для проведення перевірки фінансової діяльності КП «Добро» та довести до населення інформацію про технічний стан котелень. Директор КП «Добро» Ігор Ретівов пояснив присутнім актуальність та обґрунтованість тарифу. Пропозицій по реалізації вимог мешканців прийнято не було.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #сесія #депутати
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...