• Главная
  • У Добропіллі стартував конкурс з визначення кращих молодіжних ініціатив
11:21, 24 сентября 2018 г.

У Добропіллі стартував конкурс з визначення кращих молодіжних ініціатив

У Добропіллі стартував конкурс з визначення кращих молодіжних ініціатив

Якщо є бажання змінити щось у своєму місті та покращити його – ДІЙ! У місті Добропілля стартував конкурс з визначення кращих молодіжних ініціатив.

Пріоритетні напрямки проектів, які ви можете подати:

1. Громадський простір

Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків міста, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей.

2. Культурні

Придумайте, яким чином можна розвинути культуру міста і зробити більш яскравим культурне життя Добропілля. Запропонуйте оригінальні заходи або фестивалі, що залучать до міста нових туристів та розвиватимуть мистецтво.

3. Екологічні

Придумайте, яким чином можна додати більшої гармонії з природою, покращити стан екології і рівень екологічної культури жителів своєї громади.

4. Спортивні

Запропонуйте заходи, події та активний відпочинок задля популяризації серед жителів міста здорового способу життя.

5. Туристичні

Формування іміджу міста та розробка брендінгу; розробка та апробація екскурсій. Знаєте цікаві місця - розробіть нові туристичні маршрути для гостей та жителів міста і району або створіть нові туристичні атракції.

6. Молодіжні

Запропонуйте проекти, які підтримуватимуть молодих людей, їх активність та ідеї творчої молоді. Чекаємо ідеї на підвищення рівня взаємодії та впровадження платформ спільної дії.

7. Інклюзивні рішення

Проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських, сільських та туристичних об'єктів людей з людей з інвалідністю.

8. IT проекти

Застосування сучасних інформаційних технологій для підвищення рівня комфорту і безпеки в місті, створення інноваційних проектів.

Автори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг від Британської Ради, під час якого майстри-фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації по їх реалізації.

Прийом проектних ідей відбувається з 20 вересня по 20 жовтня за електронним посиланням на сайті http://pitching.in.ua/dobropillya/

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #конкурс #кращих #ініціатив
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...