• Главная
  • Начальник поліції Добропілля провів «факультатив з поліцейським» для старшокласників ЗОШ №10
11:04, 27 сентября 2018 г.

Начальник поліції Добропілля провів «факультатив з поліцейським» для старшокласників ЗОШ №10

Вчора начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький разом зі своїми колегами провів «факультатив з поліцейським» для старшокласників загальноосвітньої школи №10 міста Білицьке.

На початку зустрічі поліцейські розповіли старшокласникам про роботу в правоохоронних органах та можливість працевлаштування після учбових закладів. Потім співробітники сектору кадрового забезпечення більш детально роз’яснили школярам про правила вступу до вищих навчальних заклад ів МВС України.

Спілкування між поліцейськими та підлітками проходила в форматі бесіди «питання-відповідь». Діти вели себе досить активно, ставили багато запитань та з інтересом чекали на відповідь.

Відвідуючи школу, співробітники Добропільського відділення поліції не залишили без уваги і маленьких школярів, а саме долучились до гри з малечею.

Під час бесіди правоохоронці нагадати підліткам з якого віку та за які види злочинів неповнолітні можуть бути притягнуті до адміністративної та кримінальної відповідальності. Також акцентували увагу на недопущенні вчинення жорстокості й насильства серед неповнолітніх. Крім того, поліцейські запрошували хлопців та дівчат вступити до молодіжної ланки «Ліга майбутніх поліцейських».

Наприкінці зустрічі начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький зауважив, що буде радий бачити у своєму колективі молодих і активних співробітників, які будуть боротись зі злочинністю, забезпечувати публічний порядок, та захищати права та свободи громадян.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#начальник #поліції #факультатив #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...