• Главная
  • Добропільський міський центр зайнятості активно долучився до кампанія щодо детінізації ринку праці
12:13, 9 октября 2018 г.

Добропільський міський центр зайнятості активно долучився до кампанія щодо детінізації ринку праці

Добропільський міський центр зайнятості активно долучився до кампанія щодо детінізації ринку праці

В країні проводиться кампанія щодо детінізації ринку праці, недопустимості відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками і Добропільський міський центр зайнятості активно долучився до неї.

08 жовтня 2018 року в приміщені центру зайнятості було проведено тематичний семінар для роботодавців на тему «Легальна зайнятість – шлях до добробуту в Україні». Мета семінару – ознайомлення роботодавців з перевагами, які надає легальне оформлення найманих працівників, отримання відповідей від співробітників Держпраці на хвилюючі роботодавців питання.

Директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць зазначила, що легалізація робочих місць та своєчасна і повна сплата обов’язкових платежів, а також забезпечення персоналу гідною заробітною платою – це обов’язок кожного роботодавця і тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством. Також Вікторія Бугаєць проінформувала присутніх про послуги, які надаються службою зайнятості роботодавцям.

На семінарі були присутні представники Головного Управління Держпраці у Донецькій області - головні державні інспектори відділу контролю західного напрямку Управління з питань праці Ковальова Яна та Федорова Олена. Інспектори детально поінформували учасників заходу про зміни в законодавстві про працю, відповідальність роботодавців та можливості заощадити кошти підприємства дотримуючись законодавства, порядок та умови проведення інспекційних відвідувань. Найголовніший акцент було поставлено на обов’язковій легалізації трудових відносин з працівниками та обов’язковому дотриманні роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці, що тим самим унеможливить адміністративну відповідальність роботодавців в частині порушення ними законодавства про працю та виплати фінансових санкцій.

Сторони діалогу підтвердили важливість інформаційної підтримки роботодавців та мають намір і надалі відвідувати заходи центру зайнятості, адже наше спільне завдання - попередити порушення законодавства.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #центр #зайнятості
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...