• Главная
  • Щодо заборгованості платників до пенсійного фонду Добропілля
Важливо
11:52, 10 октября 2018 г.

Щодо заборгованості платників до пенсійного фонду Добропілля

Важливо
Щодо заборгованості платників до пенсійного фонду Добропілля

Загальний обсяг заборгованості по не сплачених до бюджету Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України зобов’язаннях з початку року зріс на 19,7 млн. грн. та складає включаючи заборгованість по єдиному соціальному внеску- 98,8млн.грн.

По всій сумі заборгованості до бюджету Фонду, з платежів які адмініструє Пенсійний фонд України, а це понад 94,8 млн.грн. вжиті заходи примусового стягнення, а саме: передано до органів ДВС для примусового стягнення - 54млн. грн., та розглядається в судовому порядку понад 40,0 млн.грн.

Найбільша сума заборгованості до бюджету фонду- є заборгованіть по відшкодуванню пенсій, призначених на пільгових умовах, саме:

- ТОВ ДТЕК"Добропіллявугілля"- 7,0 млн. грн.

-ТДВ Шахта "Білозерська"- 11,4 млн. грн ,

-ДП «Добропіллявугілля» –28,5 млн.грн.,

-ПрАТ ДТЕК «шахта Комсомолець Донбасу» - 46,6млн.грн.- підприємство, яке господарську діяльність веде на тимчасово непідконтрольній українській владі території, але зареєстровано на території нашого міста.

Крім того, понад 300 фізичних осіб- підприємців своєчасно не сплачуть та мають заборгованість по єдиному соціальному внеску на суму понад 1,5 млн. грн.

Внаслідок несвоєчасної сплати єдиного соціального внеску, що призвело до заборгованості до бюджету Пенсійного фонду, 450 застрахованим особам не враховані до страхового стажу періоди роботи у роботодавців, які порушують фінансову дисципліну.

Начальник

фінансово-економічного відділу –

головний бухгалтер В.В.Пляшечник

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #пенсійний #фонд,заборгованість
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...