• Главная
  • У Добропільському районі продовжується відновлення мостового переходу через р. Бик у селі Ганнівка
10:42, 12 октября 2018 г.

У Добропільському районі продовжується відновлення мостового переходу через р. Бик у селі Ганнівка

На об’єкті капремонту вже виконано роботи з улаштування фундаменту двох опор (із монолітними насадками для об’єднання стійок забивних паль). Надфундаментні частини підготовлено для подальшого улаштування балок.

Шафові стінки, які захищатимуть опорні частини від ґрунту насипу, оброблено бітумно-полімерною мастикою. Штучна споруда є частиною автодороги загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 6+096.

Мостовий перехід планується відбудувати до завершення поточного ремонтно-будівельного сезону. Роботи виконує ТОВ «Мостстройком». Замовник – Служба автомобільних доріг у Донецькій області. Джерела фінансування: Державний дорожній фонд та обласний бюджет (кошти від «митного експерименту»).

Як вже повідомлялось, проектом передбачається розширення проїзної частини (з колишніх 5,6 м до 9,0 м) та улаштування тротуарів, яких не мав попередній аварійний міст (із урахуванням безперешкодного та зручного пересування маломобільних груп населення).

Шановні водії! Просимо обережно об’їжджати місце проведення ремонтних робіт! Неухильно дотримуватися вимог тимчасових дорожніх знаків та інших технічних засобів організації дорожнього руху!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#мост #Бик #ремонт #Ганнівка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...