• Главная
  • Добропільські правоохоронці відпрацювали навички стрільби з автоматичної зброї
12:14, 15 октября 2018 г.

Добропільські правоохоронці відпрацювали навички стрільби з автоматичної зброї

Заняття з вогневої підготовки проходили на території району. Їх метою була оцінка й вдосконалення знань та практичних навичок поводження правоохоронців з вогнепальною зброєю, підвищення рівня майстерності у стрільбі.

Поліцейські вдосконалювали свої навички у володінні автоматом Калашникова.У рамках проведення занять з професійної підготовки поліцейські раз на тиждень відвідують тир, де вдосконалюють та відпрацьовують отримані знання, а за підсумками навчального року складають заліки.

Добропільські правоохоронці відпрацювали навички стрільби з автоматичної зброї, фото-1

Перед початком стрільб т.в.о.заступника начальника Добропільського відділення поліції Микола Божевський провів інструктаж з особовим складом, нагадав присутнім про заходи особистої безпеки при поводженні зі зброєю та порядок дій на вогньовому рубежі. Далі – практичний етап, під час якого поліцейські відточували свої навички зі стрільби відповідно до зазначеного курсу стрільб. 

Проведення таких тренінгів дозволяє правоохоронцям відчути себе в умовах, наближених до реальних, а також перевірити свою влучність при стрільби з автоматичної зброї на відкритій місцевості. За результатами занять співробітники Добропільського відділення поліції в черговий раз показали високий результат та довели свій професіоналізм у володінні зброєю.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #Добропілля #заняття #стрільба
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...