• Главная
  • В Добропіллі проведено презентацію результатів моніторингу прав людини
09:37, 16 октября 2018 г.

В Добропіллі проведено презентацію результатів моніторингу прав людини

12 жовтня в м. Добропілля відбувся звіт моніторингу місцевого індексу з прав людини від представників Української Гельсінської групи, який показав як місцева влада використовує свої повноваження з позиції реалізації прав і свобод людини.

Дослідження проводилося по восьми показовим критеріям, виконання яких оцінювалося балами.

Було відзначено та отримано бали за виявлення та підтримку сімей та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та за допомогу бездомним особам.

Експерти перевірили роботу сайту міськради, телефону «гарячої лінії» контакт-центру та участь влади в заходах соціальних служб.

Також бали отримано за сприяння якісному отриманню громадою послуг, що надаються підприємствами житлово-комунального господарства, та за доступ до системи послуг (соціальних, медичних, адміністративних) через організацію зручного транспортного сполучення.

Отримати інші бали завадили відсутність дієвої місцевої програми подолання бідності та фінансування заходів соціальної допомоги з подолання бідності.

Всього гідний рівень життя в  м. Добропілля оцінили в 50%, але бали не остаточні, оскільки експерти продовжують свої дослідження.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #моніторинг #прав #людини
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...