• Главная
  • Дільничний офіцер завітає у кожну домівку
16:52, 18 октября 2018 г.

Дільничний офіцер завітає у кожну домівку

Наразі на території Донецької області проводяться профілактичні заходи, пов’язані з відвідуванням дільничними офіцерами помешкань громадян.

Це означає, що у кожну квартиру чи будинок обов’язково завітають працівники поліції. Відрекомендувавшись та назвавши свою посаду, дільничні офіцери вручають візитні картки з відповідними контактними номерами своїх телефонів, чергової частини, керівництва. Так, з початку превентивних заходів дільничні офіцери Покровського відділу поліції відвідали більше 400 квартир і будинків.

Під час візитів правоохоронці цікавляться, хто мешкає в квартирі чи будинку, де  працюють чи навчаються. Можуть також запитати, чи немає у мешканців скарг на чиюсь антигромадську поведінку. Можливо, громадяни можуть підказати, з ким слід провести невідкладну профілактичну бесіду. Під час обходу помешкань співробітники поліції роз’яснюють громадянам, як запобігти квартирним крадіжкам, не стати жертвою шахраїв та інших злочинних зазіхань.

В ході даних заходів проводиться й індивідуально-попереджувальна робота з особами схильними до вчинення насильства в сім’ї та робота по попередженню вчинення кримінальних й адміністративних правопорушень відносно одиноких осіб похилого віку. Особлива увага приділяється і неповнолітнім, батьки яких зловживають спиртними напоями, або працюють за кордоном.

Дільничний офіцер завітає у кожну домівку, фото-1

«Завдяки тісній взаємодії з населенням правоохоронці отримують інформацію, яка може стати у нагоді для розкриття злочинів та попередження правопорушень. Ми вдячні небайдужим громадянам за співпрацю», – зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дільничний #офіцер #Добропілля #завітає
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...