• Главная
  • Голова Добропілля - на лікарняному в Германії: Аксьонов засвітився на фото
12:21, 23 октября 2018 г.

Голова Добропілля - на лікарняному в Германії: Аксьонов засвітився на фото

На минулому тижні відбувся робочий візит заступників міського голови до міста Баден-Баден.

Така поїздка організована для перейняття позитивного досвіду розвитку територій. Вона стала можливою завдяки ініціативі Добропільського міського голови Андрія Аксьонова, який перебуваючи на лікарняному, продовжує працювати та піклуватися про подальший розвиток нашого міста. Про це пише сайт мерії.

Адміністративна одиниця в Германії дуже схожа за структурою та чисельністю на Добропілля - з населенням 54000 чоловік також має селища-супутники. В місті досить розвинутий курортний та фармацевтичний бізнес, є переробні заводи, театри, музеї, пам’ятки архітектури, заводи по збірці автомобілей. Слід зауважити, що муніципалітет використовує будь-яку можливість для економічного росту, тож створюються безліч технологічних парків для залучення нових інвестицій та розвитку бізнесу.

Головним інструментом оцінки діяльності влади є внутрішній аудит та суд, який має повноваження по корегуванню спірних рішень і не здійснює тиск на органи влади.

Під час візиту добропільська делегація відвідала муніципальну раду, об’єкти соціальної інфраструктури та виробництва, ознайомились з підходами в управлінні, а також з джерелами фінансування і розподілу бюджету міста. Особливо вразила організація роботи комунального підприємства, яке забезпечує життєдіяльність міста: починаючи від облаштування парковок і транспорту до подачі населенню води, електроенергії, газу та тепла.

Голова Добропілля - на лікарняному в Германії: Аксьонов засвітився на фото, фото-1

Окремо слід зазначити, що аби перекрити збитки  від утримання комунального транспорту, використовується бізнес-підхід. Спільні зусилля громадського сектору та органів влади Баден-Бадена направлені на творення та розвиток.

Голова Добропілля - на лікарняному в Германії: Аксьонов засвітився на фото, фото-2

Спілкування та отримані знання стали поштовхом до перейняття досвіду по модернізації та подальшого розвитку Добропілля. Наразі розпочалась робота над проектом Меморандуму про співпрацю з Баден-Баденом. Також досягнуто домовленостей щодо фахової консультативної допомоги по модернізації водопровідно-каналізаційного господарства міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Аксьонов #Добропілля #Германія
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...