• Главная
  • Добропіллю передано сучасне обладнання від Центральної виборчої комісії
10:45, 24 октября 2018 г.

Добропіллю передано сучасне обладнання від Центральної виборчої комісії

З 1 жовтня 2016 року паспорт громадянина України видається у вигляді ID-картки (або ID - паспорт) та представляє собою електронний ідентифікатор громадянина України. Більшість інформації про особу, яка раніше розміщувалася на сторінках паперового паспорту, відтепер розташована на чипі цієї картки.

Для зчитування усіх даних з документу нового типу використовуються спеціальні NFC зчитувачі, для яких вітчизняною ІТ-компанією було розроблене офіційне програмне забезпечення UAID READER.      

Центральна виборча комісія завжди виступає ініціатором запровадження передових ідей і новітніх технології у виборчому процесі та дбає про сучасне технічне оснащення. В 2018 році Центральна виборча комісія здійснила закупівлю та надала відділам ведення Державного реєстру виборців у безоплатне користування пристрої для зчитування інформації паспортів громадян України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки.

Один з таких пристроїв, так званий кардрідер, було передано відділу ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради, що суттєво допоможе в роботі відділу, адже перехід на використання ID-паспортів — це значний крок вперед, завдяки якому знизяться фінансові та часові витрати на ідентифікацію громадянина та проведення різноманітних реєстраційних дій з паспортним документом нового зразка.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#виборці #обладнання #паспорт #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...