• Главная
  • Чому вчора на тривалий час була заблокована робота Добропільської міської ради
12:34, 25 октября 2018 г.

Чому вчора на тривалий час була заблокована робота Добропільської міської ради

Вчора під час проведення чергової ХLIX (49) сесії Добропільської міської ради до приміщення зайшла група осіб, які назвали себе співробітниками органів СБУ. Про це пише сайт міськради.

На прохання працівників виконавчого комітету, пред’явити свої посвідчення, невідомі люди не реагували. Поводили себе досить зухвало, не вважаючи за потрібне будь-що пояснювати посадовим особам міської ради.

Некоректною поведінкою запам’ятаються посадовим особам міської ради працівники Служби безпеки України. Окрім того, що вони категорично відмовились показати службові посвідчення, ці люди вирішили, що можуть порушувати вимоги Правил благоустрою території міста Добропілля, затверджених рішенням міської ради від 22.05.2013 № 6/41-41. Ними  проводилось розклеювання у невідведених для цього місцях (на дверях та вікнах адміністративної будівлі, на деревах по вулицях міста, на будівлях торгівельних закладів) оголошень.

На виконання ухвали Краматорського міського суду від 22.10.2018 під час проведення слідчих дій також зафіксовано ряд порушень, що були викладені посадовими особами міської ради в протоколах та відповідних заявах.

Всіма вищевказаними діями на тривалий час була заблокована робота Добропільської міської ради, що є неприпустимим в умовах необхідності вирішення важливих питань життєдіяльності міста.

Ще одним цікавим фактом вчорашнього дня став неабиякий «інтерес» працівників райдержадміністрації до питань порядку денного сесії. Тобто люди у свій робочий час  (з 10 години до 12.30) не знаходились на робочому місці, судячи по обличчям, нудьгували і з нетерпінням чекали особливого розпорядження районного керівництва покинути сесійну залу міської ради.

Чому вчора на тривалий час була заблокована робота Добропільської міської ради, фото-1

А потім з’ясувалось, що і в склад понятих при проведенні слідчих дій також «випадково» включили працівника райдержадміністрації.

Чому вчора на тривалий час була заблокована робота Добропільської міської ради, фото-2

Ці факти, напевно, будуть цікавими керівникам галузевих підрозділів облдержадміністрації, бо точно не такий рід занять прописаний в посадових інструкціях працівників райдержадміністрації. 

Для надання належної правової оцінки діяльності відповідальних осіб, причетних до подій 24 жовтня 2018 року в Добропільській міській раді, до силових відомств України направлено відповідні листи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Добропілля #СБУ,сесія #обшук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...