У Добропільському відділенні поліції проведені психологічні тренінги з молодими співробітниками

Спеціалістами відділу психологічного забезпечення Головного управління національної поліції Донецької області було проведено експрес-діагностику молодих працівників Добропільського, Мирноградського відділень та Покровського відділу поліції.

У Добропільському відділенні поліції проведені психологічні тренінги з молодими співробітниками, фото-1
У Добропільському відділенні поліції проведені психологічні тренінги з молодими співробітниками, фото-2

Особливості службової діяльності працівників поліції, у тому числі постійна зайнятість при виконанні службових обов’язків, стреси та перенавантаження породжують негативні емоції, перенапругу фізичних та психічних функцій організму. Це в свою чергу призводить до зниження ефективності діяльності, створює передумови для виникнення службових конфліктів, непорозумінь з близькими. Все це негативно позначається на стані здоров’я та особистому житті працівників.

У Добропільському відділенні поліції проведені психологічні тренінги з молодими співробітниками, фото-3
У Добропільському відділенні поліції проведені психологічні тренінги з молодими співробітниками, фото-4

Експрес-діагностика – швидка оцінка індивідуально-психологічних особливостей працівників з метою встановлення ступеня їх відповідності вимогам та умовам виконання службових обов'язків. Також важливим аспектом діяльності відділу психологічного забезпечення є супроводження та корекція процесу адаптації молодих фахівців та працівників до умов службової діяльності.

У Добропільському відділенні поліції проведені психологічні тренінги з молодими співробітниками, фото-5

З цією метою з вказаною категорією працівників було проведене тренінгове заняття на тему: «Формування навичок саморегуляції негативних психічних станів працівників Національної поліції». В ході заняття молоді фахівці та працівники вчилися працювати за правилами групи, були поінформовані про основні прийоми та способи саморегуляції при несенні служби.

Покровський відділ поліції
Добропілля поліція навчання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии