• Головна
  • ФК «Добропілля» - фіналісти Кубку Губернатора 2018
15:17, 5 листопада 2018 р.

ФК «Добропілля» - фіналісти Кубку Губернатора 2018

03 листопада відбулася дуже важлива гра для нашої футбольної команди «Добропілля» (тренер Олександр Ричак) в Кубку Губернатора 2018 року. За вихід з групи С, на футбольному полі зустрілися ФК «Добропілля» місто Добропілля з бронзовим призером чемпіонату Донецької області ФК «Шахтар» місто Родинське. Перший тайм звичайно був на користь суперників і на перерву команди пішли з рахунком 0:3. Козирні заміни і повна самовпевненість суперників повністю змінили хід гри. Центр поля посилив Сергій Слободянюк, з його гольових подач, м'яч раз у раз заносили у ворота суперників Влад Лемко та Антон Сиромолотов і вже на 30 хвилині другого тайму рахунок стає 3: 3 Інтрига в грі - зашкалювала і знову удача на користь нашої команди-вирішальний гол від Сергія Звєрєва 4:3, але на останній хвилині суперникам вдається зрівняти рахунок 4: 4 Вирішила все серія післяматчевих пенальті, які чудово виконали наші футболісти і заслужена перемога ФК «Добропілля».