У Добропіллі відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 7 листопада 2018 року при виконкомі Добропільської міської ради відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний було винесено 13 питань, зокрема розглядались питання щодо встановлення опіки/піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, про надання дітям статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, питання вчинення правочинів щодо транспортного засобу, який належить неповнолітній дитині, заяви щодо встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та зазнала психологічного насильства. Також розглядалось питання Добропільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про взяття під соціальний супровід родини, яка опинились в складних життєвих обставинах.

Питання детально вивчені, обговорені членами комісії. За результатами засідання, комісією прийнято та ухвалено відповідні рішення, які захищають права та інтереси дітей.

Добропільська міська рада
Добропілля засідання права дитини
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии