Профілактична робота рятувальників Добропілля, щодо дій у разі виявлення ВНП

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише за минулі три добі піротехніки ДСНС здійснили 64 виїзди, під час яких вилучили та знищили 563 вибухонебезпечних предмета, у тому числі 5авіаційнихбомб.

На Донеччині піротехнічними розрахунками ДСНС України було вилучено та знищено 41 одиниця вибухонебезпечних предметів. Було обстежено 37,5га території.

Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 62 758 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 1218 авіаційні бомби.

Тож, з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, співробітники 19 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели розʼяснювальну роботу ізяснювальну роботу із працівниками КНП “Добропільський ЦПМСД” Добропільської міської ради. Співробітники служби порятунку розʼяснювальну роботу ізяснили елементарні правила яких треба дотримуватися, щоб уникнути біди та розповсюдили попереджувальні матеріали наочної агітації.

УВАГА!КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

•торкатися підозрілого предмету або пересувати його;

•заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;

•здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;

•намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;

•розбирати вибухонебезпечний предмет.

Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.

Профілактична робота рятувальників Добропілля, щодо дій у разі виявлення ВНП , фото-1 Профілактична робота рятувальників Добропілля, щодо дій у разі виявлення ВНП , фото-2 Профілактична робота рятувальників Добропілля, щодо дій у разі виявлення ВНП , фото-3

19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області

ВНП Добропілля виявлення Добропілля
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии